Hakkımda

Mutlu CANATAR kimdir ?

1977 Adana doğumlu olan Mutlu Canatar, 2000 yılında Çukurova Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun oldu. 2006 yılında aynı üniversitede Yönetim ve Organizasyon bölümünde yüksek lisansını tamamladı.
İlk insan kaynakları deneyimini üniversite yıllarında BOSSA T.A.Ş. de yapmış olduğu staj dolayısıyla o zamanki adıyla Personel Müdürlüğü bünyesinde yaşadı. 14 senelik iş hayatında değişik sektörlerde başta insan kaynakları olmak üzere  kalite, satın alma, planlama üzerine çalıştı ve şu anda özel bir şirkette İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü olarak çalışmaktadır.
Çalışma hayatı   boyunca  işe alım süreci ve oryantasyon, görev tanımları, norm kadro ve yeniden yapılanma çalışmaları, performans yönetimi, eğitim ihtiyaç analizi ve eğitim sistemi, ücret yönetimi gibi İnsan Kaynaklarının tüm fonksiyonlarında görev aldı ve tecrübe kazandı. Öğrenmenin hayat boyu süreceğine inanmakta, bu nedenle mesleki gelişim kapsamında düzenlenen eğitim, seminer ve kongrelere katılmaya özen göstermektedir , ayrıca gerek insan kaynakları  gerekse diğer güncel konularda makale, haber ve blogları takip etmektedir .

Bilginin paylaşıldıkça güzelleştiğine ve paylaşmanın da hayata anlam katacağına inanıyor. Tecrübe sahibi olduğu insan kaynakları konularında bir şeyler karalamak, yeni insanlarla tanışıp fikir alışverişinde bulunabilmek, tecrübelerini ve bilgilerini geniş bir platformda paylaşabilmek adına bu blog sayfasını açmaya karar vermiştir.

İngilizce bilen Mutlu Canatar , evli ve 2 erkek çocuk babasıdır.

e-mail : mutlucanatar@gmail.com
            mcanatar@yahoo.com
twitter : @mutlucanatar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder